הצהרת נגישות

משרדנו מכבד כל גבר או אשה, ומתייחס לכל אחד ואחת בצורה שוויונית וללא כל אפליה, הטיה או השפעה כתוצאה ממוגבלות. נעשה כמיטב יכולתנו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים לקבל ייעוץ משפטי מקצועי בכל דרך בה משרדנו פעיל: בשטח המשרד עצמו, באתר האינטרנט ובאמצעות הטלפון והדוא"ל.

בהתאם להוראת החוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, ביצענו התאמות נגישות כך שאדם בעל מוגבלות יקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

הנגשת אתר האינטרנט

הטמענו את כללי הנגישות והינו מותאם לרמת נגישות A אשר מאפשרת לגולש להגדיל/ להקטין פונטים, לשנות את ניגודיות הצבע באתר, הגדלת מסכים, הבלטת קישורים ועוד. הכלי נמצא משמאל למסך וניתן לפתוח ולסגור אותו בהתאם לצורך.

הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים: כרום ואקספלורר 9 ומעלה.

אנו משרד נישה פרטי ומצומצם מבחינת כמות העובדים והלקוחות, ומנסים להתאים ככל שניתן את האתר לדרישות הדין וכן לכך שהלכה למעשה, הוא יהיה נגיש לכולם, אבל יתכן ויהיו חלקים שאינם נגישים באופן מלא, וככל שהדבר יובא לידיעתנו, נדאג לטפל בכל בעיה בצורה נקודתית.

אם מצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר בנושא הנגישות או בכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על בעיה נקודתית בה נתקלתם.

נגישות משרדנו

משרדנו נמצא ברחוב הברזל 21 ברמת החיל, תל-אביב, בקומה הרביעית.

משרדנו דואג לחניה מותאמת, ככל שנדרש, באופן שניתן יהיה לעלות ישירות מהחניון באמצעות אחת משלוש המעליות, אל הקומה בה נמצא המשרד.

אמצעי תקשורת איתנו שלא בדרך קולית:

דוא"ל shai@tessonelaw.co.il